OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

W IDZIKOWICACH

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

Drużyna PSP Idzikowice wzięła udział w rozgrywkach piłkarskich i zajęła V miejsce. Zawodnicy otrzymali dyplom i pamiątkowe koszulki z logo turnieju.                

Skład drużyny: Piotr Zieliński, Bartek Kurzawa, Karol Zalewski, Bartosz Komorowski, Mateusz Nawrot, Arkadiusz Raduchowski, Jakub Środoń, Kacper Kurzawa, Karol Kubica, Dawid Jurkowski.  <<< zobacz>>>

I m. - Bartosz Komorowski w biegu na 1500m (kl.VIa)

II m. - Patryk Sokołowski w biegu na 1500m (kl.VIa)

III m. - Mateusz Nawrot w biegu na 1500m (kl.VIa)

V m. - Arkadiusz Raduchowski w biegu na 1500m - kl.V

V m. - Iza Rachel w biegu na 1000m- kl.VIa

W zawodach uczestniczyli również: Klaudia Keczmerska i Jan Mikuśkiewicz.

I m. - Bartosz Komorowski w biegu na 1500m

II m.- Patryk Sokołowski w biegu na 1500m

X m.- Mateusz Nawrot

W zawodach uczestniczyli również Iza Rachel i Arkadiusz Raduchowski.

II miejsce zdobyła PSP w Idzikowicach

Skład drużyny: Bartosz Kurzawa, Kacper Kurzawa, Piotr Zieliński, Mateusz Nawrot, Bartosz Komorowski,

Filip Zalewski, Karol Kubica, Dawid Jurkowski

.

X miejsce - Bartosz Komorowski w podsumowaniu XXVI Plebiscytu na 10 najlepszych sportowców - uczniów szkół

podstawowych województwa opolskiego za rok 2010. Grodków - 14.01.2011

 

 

II miejsce - drużyna z Idzikowic - zdobyła puchar i medale

III miejsce - drużyna z Pągowa - zdobyła puchar i medale

IV miejsce - drużyna z Wilkowa - zdobyła puchar

V miejsce - drużyna z Idzikowic II i drużyna z Wilkowa II

Drużyna z PSP Idzikowice zajęła I miejsce.

Skład drużyny: Kacper Kurzawa, Mateusz Nawrot, Patryk Sokołowski, Bartosz Kurzawa, Jakub Środoń, Dawid Jurkowski,

Arkadiusz Raduchowski, Karol Kubica, Mateusz Szczęsniak, Karol Zalewski i Piotr Zieliński.

NAMYSŁÓW - 11.04.2011r.

Drużyna z Idzikowic zajęła II miejsce w powiecie ustępując tylko SP nr 4 w Namysłowie.

 

III miejsce, dyplom i medale zdobyła drużyna dziewcząt z Idzikowic w składzie:

Iza Rachel, Klaudia Keczmerska, Natalia Kurzawa, Magdalena Borgulat, Anna Bohm, Dorota Grzybek,

Sylwia Grzybek, Kornelia Kałuża.

III miejsce, dyplom i medale zdobyła drużyna chłopców z Idzikowic w składzie:

Mateusz Nawrot, Dawid Jurkowski, Kacper Kurzawa, Jan Mikuśkiewicz, Patryk Sokołowski, Jakub Środoń,

Bartosz Kurzawa, Arek Raduchowski, (Bartosz Komorowski, Piotr Zieliński kontuzjowani).

DLA KLAS CZWARTYCH  - ROCZNIK 2000 NAMYSŁÓW - 11.05.2011r.

Drużyna z Idzikowic zajęła I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłkarskim.

Sudoł Jarek został królem strzelców.

Górecki Aleksander był najlepszym zawodnikiem turnieju.

Skład drużyny: Góralczyk Filip, Dorobisz Konrad, Gabryl Bartosz, Górecki Aleksander, Sudoł Jarosław, Duda Szymon,

Stajszczyk Dawid, Mikuśkiewicz Jan, Ciszewski Jacek i Kwiatkowski Damian.  

MARKA WIELGUSA DLA KLAS CZWARTYCH - ROCZNIK 2000 OPOLE - 1.06.2011r.

Udział drużyny z PSP w Idzikowicach w wojewódzkich rozgrywkach piłki nożnej klas czwartych U - 11.

Drużyna zajęła III miejsce w grupie.

W LA - OPOLE- 11.05.2011r.

I m - Komorowski Bartosz w biegu na  1000m

I m - sokołowski Patryk w biegu na 600m

I m - sztafeta chłopców 4x 100m w składzie: Środoń Jakub, Sokołowski Patryk, Nawrot Mateusz, Komorowski Bartosz

II m - Grzybek Dorota w biegu na 1000m

III m - sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Kownacka Sandra, Borgulat Magda, Bohm Anna, Szewczyk Alicja.

 

IV m - Kownacka Sandra w pchn. kulą

IV m - Borgulat Magda w p. palant.

V m - Szewczyk Alicja w biegu na 300m

VII m - Borgulat Magda w skoku w dal

VIII m - Nawrot Mateusz w biegu na 600m

XII m - Raduchowski Arkadiusz w biegu na 1000m

Powyżsi zawodnicy zakwalifikowali się na zawody wojewódzkie do Kędzierzyna.

V m - Środoń Jakub w skoku w dal

XI m - Ciurys Paulina w pchn. kulą

XI m - Kubica Karol w P. palant.

XV m - Szewczyk Alicja w biegu na 100m

XVIII m - Orlikowski Mateusz w pchn. kulą

Środoń Jakub w biegu na 100m

Szczęśniak Mateusz w biegu na 100m

Keczmerska Klaudia w biegu na 600m

Bohm Anna w biegu na 100m

II miejsce i puchar w ogólnej klasyfikacji szkół podstawowych LZS w lekkiej atletyce

XI miejsce w Klasyfikacji Generalnej Wojewódzkich Igrzysk LZS' 2011

I miejsce - Bartosz Komorowski w biegu na 1000m

I miejsce - Patryk Sokołowski w biegu na 600m

I miejsce - sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Środoń Jakub, Sokołowski Patryk, Nawrot Mateusz, Komorowski Bartosz

III miejsce - Kownacka Sandra w pchn. kulą

III miejsce - sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Kownacka Sandra, Borgulat Magda, Bohm Anna, Szewczyk Alicja.

IV m - Borgulat Magda w p. palant.

IX m - Szewczyk Alicja w biegu na 300m

VII m - Nawrot Mateusz w biegu na 600m

VIII m - Grzybek Dorota w biegu na 1000m

VIII m - Raduchowski Arkadiusz w biegu na 1000m

X m - Borgulat Magda w skoku w dal

I miejsce - Komorowski Bartosz w biegu na 1000m

I miejsce - Sokołowski Patryk w biegu na 500m

I miejsce - Kownacka Sandra w pchn. kulą

II miejsce - Środoń Jakub w skoku w dal

II miejsce - Nawrot Mateusz w biegu na 500m

II miejsce - Sokołowski Patryk w p. palant.

Powyżsi zawodnicy zakwalifikowali się na zawody wojewódzkie do Opola 8.06.2011r.

II miejsce - sztafeta chłopców 4x100m w składzie: Środoń Jakub, Sokołowski Patryk, Nawrot Mateusz, Komorowski Bartosz

III miejsce - Nawrot Mateusz w skoku w dal

III miejsce - Grzybek Dorota w biegu na 600m

III miejsce sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Kownacka Sandra, Borgulat Magda, Bohm Anna, Szewczyk Alicja

Dalsze miejsca zajęli następujący zawodnicy:

Środoń Jakub - 100m

Raduchowski Arkadiusz - 1000m

Szewczyk Alicja - 100m

Keczmerska Klaudia - 300m

Rachel Izabela - 600m

Borgulat Magda - p. palant., skok w dal

I miejsce - Patryk Sokołowski w biegu na 500m

II miejsce - Bartosz Komorowski w biegu na 1000m

VIII miejsce - Sandra Kownacka w pchn. kulą

X miejsce - Patryk Sokołowski w p. palant.

X miejsce - Mateusz Nawrot w biegu na 500m