SPORT  W NASZEJ SZKOLE >> SPORT W NASZEJ SZKOLE >> SPORT W NASZEJ SZKOLE

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

W IDZIKOWICACH

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

                6 m -  Natalia Kapica (awans na zawody wojewódzkie w Lasocicach) - kl. IV B

      7 m - Nikola Gruszecka - kl. IV b   

                Jan Miku¶kiewicz (awans na zawody wojewódzkie w Lasocicach) - kl. VI a   

                W biegach przełajowych brali także udział: Kacper Barański, Dominik Raduchowski, Maciej Makara

 

                     34 m - Natalia Kapica - kl. IV B

                    15 m - Jan Miku¶kiewicz - kl. VI A       

 

                       II miejsce i puchar zdobyła  z Idzikowic w składzie ( Jarosław Sudoł, Szymon Duda, Górecki Aleksander, Góralczyk Filip, Stajszczyk Dawid, Gabryl Bartosz, Jacek Ciszewski, Kacper Drzazga )

 

                     III miejsce zajęła drużyna z Idzikowic w składzie: (Klaudia Brzostowska, Daria Ostolska, Natalia Kurzawa, Angelika Mętel, Joanna Lubojańska, Agata Sobolewska, Martyna Skrzęta, Nikola Wylęga,

                     Roksana Kozioł, Ilona Giza)

 

                        I miejsce zajęła drużyna z Idzikowic w składzie: (Jarosław Sudoł, Szymon Duda, Górecki Aleksander, Góralczyk Filip, Stajszczyk Dawid, Konrad Dorobisz,

                        Bartosz Gabryl, Maciej Makara, Kacper Drzazga, Adam Łuniewski, Maciej Wysocki)

                        W turnieju nasi chłopcy pokonali Szkołę Podstawow± z Bukowia 3:1 i zakwalifikowali się na turniej powiatowy. Bramki dla naszego zespołu strzelali Jarosław Sudoł 2, Aleksander Górecki 1.

 

                        II miejsce zajęła drużyna z Idzikowic w składzie: (Jarosław Sudoł, Szymon Duda, Górecki Aleksander, Góralczyk Filip, Stajszczyk Dawid, Konrad Dorobisz,

                        Bartosz Gabryl, Maciej Makara, Kacper Drzazga, Adam Łuniewski, Maciej Wysocki)

                        W turnieju brały udział najlepsze drużyny z powiatu Namysłowskiego.

                        Tabela punktowa:

                        1.SP BˇKOWICE                6 pkt

                        2.ZSP IDZIKOWICE              4 pkt.

                        3. SP POKÓJ                      4 pkt.

                        4. SP LIGOTA KSIˇŻĘCA    3 pkt.

                        Wyniki spotkań:

                        ZSP IDZIKOWICE - SP POKÓJ 1:1 (bramka Jarosław Sudoł)

                        ZSP IDZIKOWICE - SP LIGOTA KSIˇŻĘCA 5:1 ( bramki: Dawid Stajszczyk 2, Bartosz Gabryl 1, Szymon Duda 1, Kacper Drzazga 1)

                        ZSP IDZIKOWICE - SP BˇKOWICE 0:2       

      W dniu 17 maja na stadionie w Namysłowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce. Uczniowie rywalizowali z najlepszymi szkołami z powiatu namysłowskiego  i zaprezentowali się znakomicie. Szkoła w Idzikowicach wywalczyła 14 medali: 2 złote, 6 srebrnych, 6 br±zowych oraz uzyskała 10 kwalifikacji do zawodów wojewódzkich w Kędzierzynie KoĽlu. Na zawody wojewódzkie kwalifikowały się dzieci , które zajęły pierwsze i drugie miejsca w konkurencjach indywidualnych  oraz po jednej sztafecie chłopców i dziewcz±t. Organizator miał również do dyspozycji "dzikie karty" i takie przyznał uczniom z naszej szkoły. Poniżej wyniki oraz miejsca zajmowane przez naszych sportowców ( na czerwono dzieci , które będ± reprezentować nasz± szkołę oraz gminę na zawodach wojewódzkich)

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencje

indywidualna

indywidualna

sztafeta

1

SUDOŁ JAROSŁAW

2000

100 m (13,41)

2 miejsce

500 m

(1,26,32)

2 miejsce

4x100

(54,13)

2 miejsce

2

DUDA SZYMON

2000

100 m

(13,99)

3 miejsce

500 m

(1,26,93)

3 miejsce

4x100

(54,13)

2 miejsce

3

STAJSZCZYK DAWID

2000

RZUT P.P.

(42 m)

9 miejsce

X

4x100

(54,13)

2 miejsce

4

MIKU¦KIEWICZ JAN

2000

100 m PPŁ

(20,56)

2 miejsce                

SKOK W DAL

DNS

4x100

(54,13)

2 miejsce

5

BRZOSTOWSKA KLAUDIA

2000

100 m

(15,09)

1 miejsce

300 m

(50,62)

2 miejsce

4x100

(1,00,81)

3 miejsce

6

GIZA ILONA

2001

100 m

(15,54)

6 miejsce

SKOK W DAL

(4,16 m)

2 miejsce

4x100

(1,00,81)

3 miejsce

7

CHEŁMIŃSKA ALEKSANDRA

2002

x

x

4x100

(1,00,81)

3 miejsce

8

SMOLARCZYK MARTYNA

2001

x

600 m

(2,06,23)

1 miejsce

4x100

(1,00,81)

3 miejsce

9

ANNA SKUBIS

2000

PCHNIĘCIE KULˇ

(7,80)

3 miejsce

RZUT P.P.

(28 m)

10 miejsce

x

10

HORN WIKTORIA

2000

PCHNIĘCIE KULˇ

(6,90)

8 miejsce

x

x

           

11

MĘTEL ANGELIKA

2000

RZUT P.P.

(40,5 m)

3 miejsce

x

x

12

OSTOLSKA DARIA

2000

x

600 m

DNS

x

13

NOGA KONRAD

2000

PCHNIĘCIE KULˇ

(8,38 m)

4 miejsce

RZUT P.P.

(48 m)

5 miejsce

x

14

KWIECIEŃ KRZYSZTOF

2000

PCHNIĘCIE KULˇ

(7,86 m)

5 miejsce

x

x

15

GRUSZECKA NIKOLA

2002

x

80 m PPŁ

(24,34)

5 miejsce

Skok w dal

(4 m)

3 miejsce

 

W dniu 07 czerwca w Kędzierzynie - Kożlu odbyły się finałowe zawody w Lekkoatletyce. Nasz± szkołę reprezentowało dziewięcioro dzieci, które rywalizowały z najlepszymi podstawówkami na OpolszczyĽnie. ¦wietnie pobiegła nasza sztafeta chłopców 4x100 m (Duda, Miku¶kiewicz, Stajszczyk, Sudoł) , która została pokonana tylko przez SP 4 Namysłów a w pokonanym polu zostawiła takie szkoły jak  SP 24 Opole, SP 10 Nysa , SP Kędzierzyn KoĽle. W zawodach zdobyli¶my również br±zowy medal. Jarek Sudoł po pięknej walce zdobył 3 miejsce w biegu na 500 m.

Poniżej wyniki oraz miejsca zajmowane przez naszych sportowców

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencje

indywidualna

indywidualna

sztafeta

1

SUDOŁ JAROSŁAW

2000

100 m (13,18)

5 miejsce

500 m

(1,24,61)

3 miejsce

4x100

(53,12)

2 miejsce

2

DUDA SZYMON

2000

100 m

(13,39)

7 miejsce

500 m

(1,27,24)

7 miejsce

4x100

(54,13)

2 miejsce

3

STAJSZCZYK DAWID

2000

x

X

4x100

(53,12)

2 miejsce

4

MIKU¦KIEWICZ JAN

2000

100 m PPŁ

(19,89)

6miejsce                

x

4x100

(53,12)

2 miejsce

5

BRZOSTOWSKA KLAUDIA

2000

100 m

(14,56)

10 miejsce

300 m

(49,97)

9 miejsce

x

6

GIZA ILONA

2001

x

SKOK W DAL

(4,16 m)

2 miejsce

x

7

GRUSZECKA NIKOLA

2002

x

SKOK W DAL

(3,37 m)

18 miejsce

x

8

SMOLARCZYK MARTYNA

2001

x

600 m

(2,09,50)

17 miejsce

x

9

ANNA SKUBIS

2000

PCHNIĘCIE KULˇ

(8,40)

5 miejsce

x

x

W dniu 13 czerwca w Opolu odbyły się wojewódzkie zawody LZS w lekkoatletyce. Nasza szkoła broniła 2 miejsca w klasyfikacji lekkoatletycznej oraz 6 w klasyfikacji generalnej  z ubiegłego roku. Na stadionie zjawiło się ponad 500 zawodników z 57 szkół z opolskiego. Dzieci rywalizowały w 20 konkurencjach gdzie w każdej startowało od 30 do 40 dzieci. Nasza szkoła zdobyła 8 medali i nie pozostawiaj±c w±tpliwo¶ci kto w tym roku rz±dzi na stadionie w Opolu. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Idzikowicach został Mistrzem Województwa w Lekkoatletyce oraz zaj±ł 6 miejsce w klasyfikacji generalnej   BRAWO  !!!

Link do Wyniki finałów w lekkoatletyce - szkoły podstawowe (http://wzlzsopole.pl/dokumenty/wyniki/wyniki_final_la_psp_opole_13_06_2013.doc

Poniżej wyniki oraz miejsca zajmowane przez naszych sportowców

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Konkurencje

indywidualna

indywidualna

sztafeta

1

SUDOŁ JAROSŁAW

2000

100 m (13,11)

1 miejsce

300 m

(42,70)

1 miejsce

4x100

(52,99)

1 miejsce

2

DUDA SZYMON

2000

100 m

(13,61)

2 miejsce

300 m

(43,84)

2 miejsce

4x100

(52,99)

1 miejsce

3

STAJSZCZYK DAWID

2000

RZUT P.P.

(40 m)

26 miejsce

SKOK W DAL

(3,82 m)

27 miejsce

4x100

(52,99)

1 miejsce

4

MIKU¦KIEWICZ JAN

2000

SKOK WZWYŻ   

(1,36 m)

6 MIEJSCE     

SKOK W DAL

(4,21 m)

12 miejsce

4x100

(52,99)

1 miejsce

5

BRZOSTOWSKA KLAUDIA

2000

100 m

(14,56)

3 miejsce

300 m

(49,22)

2 miejsce

4x100

(1,00,70)

5 miejsce

6

GIZA ILONA

2001

100 m

(15,55)

19 miejsce

SKOK W DAL

(3,91 m)

3 miejsce

4x100

(1,00,70)

5 miejsce

7

CHEŁMIŃSKA ALEKSANDRA

2002

x

x

4x100

(1,00,70)

5 miejsce

8

SMOLARCZYK MARTYNA

2001

x

600 m

(2,06,32)

9 miejsce

4x100

(1,00,70)

5 miejsce

9

ANNA SKUBIS

2000

PCHNIĘCIE KULˇ

(8,13 m)

5 miejsce

RZUT P.P.

DNS

x

10

OSTOLSKA DARIA

2000

X

x

Sztafetaszwedzka

          (3,06,00)              7 miejsce

11

MĘTEL ANGELIKA

2000

RZUT P.P.

(39 m)

5 miejsce

x

x

12

OSTOLSKA DARIA

2000

x

600 m

DNS

Sztafeta szwedzka(3,06,00)              7 miejsce

13

NOGA KONRAD

2000

PCHNIĘCIE KULˇ

(9,08 m)

5 miejsce

RZUT P.P.

(39,5 m)

32 miejsce

x

14

SULIKOWSKI DAMIAN

2000

600 m

(2,01,78)

14 miejsce

x

x

15

ZIELIŃSKA MAŁGORZATA

2002 X X

Sztafeta szwedzka(3,06,00)              7 miejsce

16

GRUSZECKA NIKOLA

2002

300 m

(55,03)

20 miejsce

SKOK W DAL

(3,49 m)

15 miejsce

 

Sztafeta szwedzka(3,06,00)              7 miejsce

opracował: Krzysztof Pawlak

 

Wojewódzkie Igrzyska LZS szkół podstawowych ‘2013

lekkoatletyka

M

Nazwa szkoły

Dziewczęta

Chłopcy

Razem

1

SP  Idzikowice

121.0

125.0

246.0

2

SP  Domaszowice

119.0

103.0

222.0

3

SP  Łubniany

132.0

74.0

206.0

4

SP  Kadłub

127.0

63.5

190.5

5

SP  Pokój

61.0

102.0

163.0

6

SP  Popielów

94.0

52.0

146.0

7

SP  Korfantów

49.0

73.0

122.0

8

SP  B±kowice

27.0

84.0

111.0

9

SP  D±browa (Namysów)

59.0

45.0

104.0

10

SP  M±koszyce

29.0

69.5

98.5

11

SP  Strojec

69.0

28.0

97.0

12

SP  Czepielowice

10.0

69.0

79.0

13

SP  Bukowie

58.5

20.0

78.5

14

SP  Trzeboszowice

13.0

61.5

74.5

15

SP  Krasiejów

67.0

4.0

71.0

16

SP  Sidzina

0.0

69.0

69.0

17

SP  Zimnice  Wielkie

58.5

0.0

58.5

18

SP  Biskupice

12.5

45.0

57.5

19

SP  Biała  Nyska

35.0

22.0

57.0

20

SP  Chró¶cina Opolska

47.0

7.0

54.0

21

SP  Kamienna

37.0

16.0

53.0

22

SP  Karłowice Wielkie

8.0

42.0

50.0

23

SP  Zębowice

25.0

25.0

50.0

24

SP  Wojciechów

12.0

33.0

45.0

25

SP  Stara KuĽnia

32.0

12.0

44.0

26

SP  Lubrza

39.5

3.0

42.5

27

SP  Izbicko

0.0

41.0

41.0

28

SP  Stare Budkowice

4.5

36.0

40.5

29

SP  Kup

23.0

15.0

38.0

30

SP  D±browa (D±browa)

0.0

35.0

35.0

31

SP  Smarchowice Wielkie

6.0

28.0

34.0

32

SP  ¦cinawa Mała

32.0

0.0

32.0

33

SP  Osowiec

8.0

23.0

31.0

34

SP  Jastrzębie

3.0

24.0

27.0

35

SP  Dytmarów

16.0

9.5

25.5

36

SP  Lisięcice

25.0

0.0

25.0

37

SP  Dobrzeń Wielki

6.0

17.0

23.0

38

SP  Komprachcice

2.0

21.0

23.0

39

SP  Chmielowice

23.0

0.0

23.0

40

SP  Daniec

11.0

7.0

18.0

41

SP  Spalarnia

0.0

17.5

17.5

42

SP  Włodary

15.0

0.0

15.0

43

SP  Zalesie ¦l±skie

0.0

15.0

15.0

44

SP  Ligota Turawska

0.0

14.5

14.5

45

SP  Jasienica  Dolna

14.0

0.0

14.0

46

SP  Rogi

0.0

12.0

12.0

47

SP  Jełowa

10.0

0.0

10.0

48

SP  Chrz±stowice

7.0

3.0

10.0

49

SP  Stare Siołkowice

9.0

1.0

10.0

50

SP  Przechód

8.0

0.0

8.0

51

SP  Lubsza

0.0

6.0

6.0

52

SP  Maciowakrze

0.0

5.0

5.0

53

SP  Ligota Ksi±żęca

0.0

4.0

4.0

54

SP  Czarnow±sy

3.5

0.0

3.5

55

SP  Stare KoĽle

0.0

2.0

2.0

56

SP  Węgry

2.0

0.0

2.0

57

SP  Sławice

1.0

0.0

1.0

 

Wojewódzkie Igrzyska LZS szkół podstawowych ‘2013

Klasyfikacja generalna

 

M

Nazwa szkoły

Lekkoatletyka

Gry zespołowe

Razem

dziewczęta

chłopcy

dziewczęta

chłopcy

1

SP  Łubniany

132.0

74.0

100.0

76.0

382.0

2

SP  Domaszowice

119.0

103.0

80.0

64.0

366.0

3

SP  Kadłub

127.0

63.5

68.0

80.0

338.5

4

SP  Strojec

69.0

28.0

104.0

100.0

301.0

5

SP  Pokój

61.0

102.0

68.0

68.0

299.0

6

SP  Idzikowice

121.0

125.0

28.0

0.0

274.0

7

SP  Popielów

94.0

52.0

100.0

0.0

246.0

8

SP  M±koszyce

29.0

69.5

56.0

64.0

218.5

9

SP  Dobrzeń Wielki

6.0

17.0

124.0

68.0

215.0

10

SP  Korfantów

49.0

73.0

56.0

22.0

200.0

11

SP  B±kowice

27.0

84.0

52.0

16.0

179.0

12

SP  D±browa (Namysów)

59.0

45.0

40.0

28.0

172.0

13

SP  Trzeboszowice

13.0

61.5

0.0

80.0

154.5

14

SP  Krasiejów

67.0

4.0

32.0

48.0

151.0

15

SP  Izbicko

0.0

41.0

52.0

56.0

149.0

16

SP  Tarnów Opolski

0.0

0.0

28.0

120.0

148.0

17

SP  Dalachów

0.0

0.0

0.0

144.0

144.0

18

SP  Gracze

0.0

0.0

56.0

56.0

112.0

19

SP  Lubrza

39.5

3.0

40.0

28.0

110.5

20

SP  Karłowice Wielkie

8.0

42.0

0.0

60.0

110.0

21

SP  Biała  Nyska

35.0

22.0

28.0

22.0

107.0

22

SP  Stare Budkowice

4.5

36.0

16.0

44.0

100.5

23

SP  Kowale

0.0

0.0

68.0

28.0

96.0

24

SP  Zimnice  Wielkie

58.5

0.0

28.0

4.0

90.5

25

SP  Biskupice

12.5

45.0

0.0

28.0

85.5

26

SP  Brożec

0.0

0.0

40.0

40.0

80.0

27

SP  Kolonowskie

0.0

0.0

40.0

40.0

80.0

28

SP  Czepielowice

10.0

69.0

0.0

0.0

79.0

29

SP  Komprachcice

2.0

21.0

0.0

56.0

79.0

30

SP  Bukowie

58.5

20.0

0.0

0.0

78.5

31

SP  Jełowa

10.0

0.0

0.0

68.0

78.0

32

SP  Sidzina

0.0

69.0

0.0

0.0

69.0

33

SP  Jemielnica

0.0

0.0

28.0

40.0

68.0

34

SP  Sucha

0.0

0.0

40.0

28.0

68.0

35

SP  Ujazd

0.0

0.0

52.0

16.0

68.0

36

SP  Dytmarów

16.0

9.5

16.0

16.0

57.5

37

SP  Murów

0.0

0.0

28.0

28.0

56.0

38

SP  Chró¶cina Opolska

47.0

7.0

0.0

0.0

54.0

39

SP  Kup

23.0

15.0

0.0

16.0

54.0

40

SP  Kamienna

37.0

16.0

0.0

0.0

53.0

41

SP  Zębowice

25.0

25.0

0.0

0.0

50.0

42

SP  Domaradz

0.0

0.0

16.0

32.0

48.0

43

SP  Wojciechów

12.0

33.0

0.0

0.0

45.0

44

SP  D±browa (¦wierczów)

0.0

0.0

28.0

16.0

44.0

45

SP  Stara KuĽnia

32.0

12.0

0.0

0.0

44.0

46

SP  D±browa (D±browa)

0.0

35.0

0.0

8.0

43.0

47

SP  Kamienica

0.0

0.0

40.0

0.0

40.0

48

SP  Przechód

8.0

0.0

0.0

28.0

36.0

49

SP  Smarchowice Wielkie

6.0

28.0

0.0

0.0

34.0

50

SP  ¦cinawa Mała

32.0

0.0

0.0

0.0

32.0

51

SP  Osowiec

8.0

23.0

0.0

0.0

31.0

52

SP  Chró¶cice

0.0

0.0

28.0

0.0

28.0

53

SP  Jastrzębie

3.0

24.0

0.0

0.0

27.0

54

SP  Lisięcice

25.0

0.0

0.0

0.0

25.0

55

SP  Chmielowice

23.0

0.0

0.0

0.0

23.0

56

SP  Daniec

11.0

7.0

0.0

0.0

18.0

57

SP  Spalarnia

0.0

17.5

0.0

0.0

17.5

58

SP  Włodary

15.0

0.0

0.0

0.0

15.0

59

SP  Zalesie ¦l±skie

0.0

15.0

0.0

0.0

15.0

60

SP  Ligota Turawska

0.0

14.5

0.0

0.0

14.5

61

SP  Jasienica  Dolna

14.0

0.0

0.0

0.0

14.0

62

SP  Rogi

0.0

12.0

0.0

0.0

12.0

63

SP  Staniszcze Małe-Spórok

0.0

0.0

8.0

4.0

12.0

64

SP  Chrz±stowice

7.0

3.0

0.0

0.0

10.0

65

SP  Stare Siołkowice

9.0

1.0

0.0

0.0

10.0

66

SP  Lubsza

0.0

6.0

0.0

0.0

6.0

67

SP  Maciowakrze

0.0

5.0

0.0

0.0

5.0

68

SP  Ligota Ksi±żęca

0.0

4.0

0.0

0.0

4.0

69

SP  Czarnow±sy

3.5

0.0

0.0

0.0

3.5

70

SP  Stare KoĽle

0.0

2.0

0.0

0.0

2.0

71

SP  Węgry

2.0

0.0

0.0

0.0

2.0

72

SP  Sławice

1.0

0.0

0.0

0.0

1.0

W dniu 15 czerwca na boisku w Wilkowie odbył się II Memoriał im. Iwony Jana Zielińskich w biegach przełajowych. W zawodach wzięło udział około 200 uczniów z gminy  Wilków. Wszystkim przybyłym dziękujemy za uczestnictwo oraz pamięć.

Przedszkolaki

Dziewczęta rocznik 2006 i mł. – 150 m

1.Liliana Tomaszewska-  Jastrzębie

2.Amelia Pru¶ – Wilków

3.Julia Młotek – Bukowie

 Chłopcy rocznik 2006 i mł.- 150 m

1.Szymon Drabina – Jastrzębie

2.Emilian Miku¶kiewicz –Wilków

3.Mateusz Ostolski - Wilków

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta rocznik 2005 . –  klasa I – 400m

1.Katarzyna Dobin  –Idzikowice

2.Natalia Krakowska – Idzikowice

3.Amelia Żańczak – Idzikowice

Chłopcy rocznik 2005  –  klasa I -400m

1.Gracjan Romaniuk– Wilków

2.Kewin Raduchowski –Pszeniczna

3. Kacper Olaniszyn –Wilków

Dziewczęta rocznik 2004 –  klasa II -400m

1.Marta Jagiełła –Jastrzębie

2.Patrycja Szopińska –Pszeniczna

3.Paulina Suchodolska –Wojciechów

 Chłopcy rocznik 2004  – klasa II – 400m

1.Maksymilian Drabina –Jastrzębie

2.Wojciech Kissler  –Wojciechów

3.Eryk Szuster –Jastrzębie

 Dziewczęta rocznik 2003 –  klasa III -400m

1.Maja Wojciechowska –Bukowie

2. Amelka Widłowska- Idzikowice

3.Wiktoria Cybulska –Wojciechów

Chłopcy rocznik 2003 –  klasa III -400 m

1. Bartosz Mela - Bukowie

2.Jakub Kuzior -Idzikowice

3.Michał Balawender – Ole¶nica

Dziewczęta rocznik 2002 –  klasa IV – 400m

1.Nicola Gruszecka -Jakubowice

2.Natalia Kapica –Idzikowice

3.Małgorzata Zielińska – Idzikowice

Chłopcy rocznik 2002–  klasa IV – 400 m

1.Kacper Barański.–Wilków

2.Dominik Raduchowski–Pszeniczna

3.Filip Nawrocki –Wilków 

Dziewczęta rocznik 2001 –  klasa V -400m

1.Aleksandra Kołodziejczyk–Bukowie

2.Aleksandra Mazur–Bukowie

3Iza Rachlak.–Bukowie

Chłopcy rocznik 2001 – klasa V -400m

1.Dawid Iżykowski–Bukowie

2.Julian Miku¶kiewicz–Wilków

3.Maciej Makara–Wilków

Dziewczęta rocznik 2000–  klasa VI -400m

1.Klaudia Brzostowska–Wilków

2.Roksana Draguła .–Namysłów

3.Monika Suchodolska.–Wojciechów

Chłopcy rocznik 2000 – klasa VI-400m

1. Szymon Duda- Namysłów

2.Jan Miku¶kiewicz– Wilków

3.Damian Sulikowski-Wilków