SPORT  W NASZEJ SZKOLE >> SPORT W NASZEJ SZKOLE >> SPORT W NASZEJ SZKOLE

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

W IDZIKOWICACH

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

              I m- Bartosz Komorowski - kl. V a

              III m - Patryk Sokołowski - kl. V a

              III m - Aleksandra Nawrot - kl. VI a

               V m - Izabela Rachel kl. V a

               V m - Dawid Jurkowski- V b

               V m - Kinga Dziółko - VI b

                  Powyżsi zawodnicy zakwalifikowali się na zawody wojewódzkie w Lasocicach.

             I m - Bartosz Komorowski - kl. V a - 1500m.

             W biegach przełajowych brali także udział: Aleksandra Nawrot, Kinga Dziółko, Izabela Rachel, Patryk Sokołowski,

             Dawid Jurkowski.

             ZOBACZ ZDJĘCIA

                  PSP w Idzikowicach zdobyła I miejsce i puchar w ogólnej klasyfikacji szkół podstawowych.

                 I m - Bartosz Komorowski - kl. V a - 1000m

                 I m - Natalia Kapica - kl. I b - 600m

                 I m - Jan Mikuśkiewicz - III a - 1000m

                 II m - Izabela Rachel - kl. V a - 1000m

                 III m - Ilona Giza - kl. I b - 600m

                 IV m -  Roksana Brudkiewicz - kl. II b

                      IV m -  Arkadiusz Raduchowski - kl. IV

                      IV m - Patryk Sokołowski - kl. V a

                      IV m - Aleksandra Nawrot - kl. VI a

                      V m - Mateusz Nawrot - kl. V a

                      W zawodach uczestniczyli również: Natalia Kurzawa, Joanna Lubojańska, Grzegorz Solecki i Sebastian Konefał.

                      ZOBACZ ZDJĘCIA

                           Najlepszy sportowiec naszej szkoły - Bartosz Komorowski uczeń klasy V a jest mistrzem Województwa Opolskiego w Indywidualnych

                      Biegach Przełajowych klas piątych

                     Bartek ma 11 lat i od pierwszej klasy zawsze zdobywa I miejsce w Jesiennym i Wiosennym Crossie w Komornie a obecnie w Zdzieszowicach.

                     Jest "cichym bohaterem" a zarazem rekordzistą w ilości zdobytych medali, pucharów i udzielonych wywiadów w NTO.

                     Cieszymy się, że Bartosz jest uczniem  naszej szkoły i mieszkańcem naszej gminy.

                   I miejsce i puchar zdobyła drużyna z Idzikowic.

                    II miejsce zdobyła drużyna z Idzikowic

                    Skład drużyny:

                    - Mateusz Sieczka - kapitan

                    - Grzegorz Solecki

                    - Paweł Pukas

                    - Piotr Zieliński

                    - Wojciech Krymski

                    - Bartosz Kurzawa

                    - Bartosz Pilarz

                    - Maciej Krzyżaniak

                    - Mateusz Nawrot i Kacper Kurzawa  

        ZA  ROK SZKOLNY 2008/2009.

        PSP w Idzikowicach zdobyła V miejsce puchar w punktacji ogólnej w kategorii szkół wiejskich w województwie.

         OPOLSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2008/2009. 

        PSP w Idzikowicach zajęła II miejsce i zdobyła puchar w ogólnej klasyfikacji szkół podstawowych wiejskich

        województwa opolskiego w lekkiej atletyce.

       PSP w Idzikowicach zajęła VI miejsce i zdobyła puchar w podsumowaniu współzawodnictwa sportowego szkół wiejskich

       województwa opolskiego za rok szkolny 2008/2009.

                  BUKOWIE - 20.03.2010r.     << zobacz zdjęcia >>

            I miejsce zajęła drużyna z Wilkowa w składzie: Mateusz Sieczka, Paweł Pukas, Grzegorz Solecki, Maciej Krzyżaniak,

            Jakub Środoń i Jakub Jankowski.

            IV miejsce zajęła drużyna z Pągowa w składzie: Bartosz Kurzawa, Kacper Kurzawa, Bartosz Komorowski i Mateusz Nawrot.

            V miejsce zajęła drużyna z Idzikowic w składzie: Bartek Pilarz, Wojciech Krymski, Mateusz Kubica, Piotr Zieliński,

            Dawid Jurkowski i Karol Kubica.

             PSP W Idzikowicach zajęła I miejsce i zdobyła puchar.       << zobacz zdjęcia >>

             Skład drużyny: Mateusz Sieczka, Paweł Pukas, Grzegorz Solecki, Piotr Zieliński, Bartosz Kurzawa, Bartek Pilarz,

              Maciek Krzyżaniak, Dawid Jurkowski, Mateusz Kubica i Wojciech Krymski.

                   

              PSP w Idzikowicach zajęła II miejsce w zawodach powiatowych.   << zobacz zdjęcia >>

              Drużyna chłopców z PSP w Idzikowicach zajęła VI miejsce w województwie i zdobyła puchar dla szkoły.

              Skład drużyny: Grzegorz Solecki, Patryk Sokołowski, Arkadiusz Raduchowski, Mateusz Sieczka, Mateusz Nawrot,

               Bartosz Komorowski, Piotr Zieliński i Dawid Jurkowski.

              Drużyna dziewcząt z PSP w Idzikowicach zajęła VIII miejsce w województwie.

               Skład drużyny: Aleksandra Nawrot, Dominika Konefał, Dorota Grzybek, Monika Banaszak, Alicja Szewczyk,

               Kinga Dziółko, Kornelia  Kałuża, Iza Rachel.    << zobacz zdjęcia >>

            SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW.

           PSP  w Idzikowicach na tych zawodach reprezentował Piotr Zieliński - ucz. kl. Vb

                     W LA - OPOLE - 29.05.2010r.  

                    I m - Bartosz Komorowski w biegu na 1000m (3:11,46) - rekord szkoły

                    I m - Aleksandra Nawrot w biegu 300m (48,82)

                    I m - sztafeta chłopców 4x100m (54,41)  w składzie:

                    Grzegorz Solecki, Mateusz Sieczka, Bartosz Komorowski, Paweł Pukas

                     II - Aleksandra Nawrot w biegu na 100m (14,44s)

                     II - Mateusz Sieczka w skoku w dal ( 4,64m)

 

                     III - Paweł Pukas w biegu  na 100m (13,22s)

                     III - Patryk Sokołowski w biegu na 600m (1:53,20s)

                     III - sztafeta dziewcząt 4x100m (1:01,27s) w składzie:

                      Alicja Szewczyk, Monika Banaszak, Kinga Dziółko, Aleksandra Nawrot

 

                      V m - Grzegorz Solecki e biegu na 300m (13,22s)

                      VI m - Paweł Pukas w rzucie p. pal. (53m)

                      Uzyskaliśmy 10 awansów do zawodów finałowych w Opolu.   <<ZOBACZ ZDJĘCIA >>

                     NAMYSŁÓW - 01.06.2010r.

                    I m - Aleksandra Nawrot w bieguna 100m

                    I m - Paweł Pukas w biegu na 100m

                    I m - Bartosz Komorowski w biegu na 1000m

                    I m - Mateusz Sieczka w skoku w dal (4,78m)

                    I m  - sztafeta chłopców 4x100m w składzie:

                    Grzegorz Solecki, Mateusz Sieczka, Bartosz Komorowski,  Paweł Pukas

                    II m - Aleksandra Nawrot w biegu na 300m

                    III m - Alicja Szewczyk w skoku w dal (3,83m)

                    III m - Sandra Kownacka w pchn. kulą (7,14m)

 

                    IV m - Patryk Sokołowski w biegu na 500m

                    IV m - sztafeta dziewcząt 4x100m

                    IV m Dominika Konefał w biegu na 600m << zobacz zdjęcia >>

                  OPOLE - 09.06.2010r.

                II m - sztafeta chłopców 4x100m (54,21) w składzie: G. Solecki, M. Sieczka, B. Komorowski, P. Pukas

                III m - Aleksandra Nawrot w biegu na 300m (48,20) 

                III m - Bartosz Komorowski w biegu na 1000m (3:10,50) rekord szkoły

                IV m  - Mateusz Sieczka - w skoku w dal (4,74)

                W zawodach wojewódzkich brali również udział: Paweł Pukas  - 100m, Aleksandra Nawrot - 100m,

                Sandra Kownacka w pchnięciu kulą (7,87).

                 OPOLE 19.06.2010r.

                 III miejsce  i puchar dla PSP w Idzikowicach w punktacji szkół podstawowych wiejskich

                  województwa opolskiego.

                  I m -  Aleksandra Nawrot w biegu na 300m

                  I m - Bartosz Komorowski w biegu na 1000m (3:14,74s)

                  I m- sztafeta dziewcząt 4x100m (59,26s) w składzie: A. Szewczyk, M. Banaszak, K. Dziółko, A. Nawrot

                  I m - sztafeta chłopców 4x100m (53,99s) w składzie: G. Solecki, M. Sieczka, B. Komorowski, P. Pukas

                  II m - Aleksandra Nawrot w biegu na 100m (14,11s)

                  II m - Mateusz Sieczka w skoku w dal (4,70m)

 

                   IV m -  Paweł Pukas w biegu na 100m

                   IV m - Paweł Pukas  w p. pal.

                  IV m - Patryk Sokołowski w biegu na 600m

                   VI m - Grzegorz Solecki w biegu na 300m