Pracowity rok szkolny

w Szkole Podstawowej

w Idzikowicach – zakończony

 

 

            Wreszcie nadeszły upragnione wakacje, zasłużony czas wypoczynku uczniów i nauczycieli, którzy ciężko pracowali przez cały rok.

Uczniowie najbardziej solidni otrzymali zasłużone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, puchary za osiągnięcia sportowe, a Ich Rodzice listy gratulacyjne.

Do grona najlepszych uczniów Szkoły Podstawowej w Idzikowicach należą:

 

KLASA IA

1.Chełmińska Ola

2.Nawrocki Filip

3.Szota Kinga

4.Raduchowski Dominik

5.Barański Kacper

6.Rejak Aleksandra

7.Maciejczyk Damian

8.Toczek Wiktoria

9.Lubojański Michał

10.Paweł Kwiecień

11.Marzec Miłosz

12.Barszcz Dominik

 

KLASA IB

1.Szcześniak Karolina

2.Kowalczyk Kacper

3.Birski Jakub

4.Długosz Franciszek

5.Bieńkowski Dominik

6.Ostolska Martyna

 

KLASA IIA

1.Rębisz Dawid

2.Makara Maciej

3.Środoń Alicja

4.Ślusarz Sandra

5.Brzeźniak Konrad

6.Czapaj Dawid

 

KLASA IIB

1.Smolarczyk Martyna

2.Dziób Dominika

3.Szuster Wojciech

4.Ślazyk Maja

5.Kapica Bartosz

6.Marcinkowski Miłosz

7.Brudkiewicz Roksana

 

KLASA IIIA

1.Kwiatkowski Damian

2.Sulikowski Damian

3.Lubojańska Joanna

4.Kurzawa Natalia

5.Sobolewska Agata

 

KLASA  IIIB

1.Skubis Anna

2.Duda Szymon

3.Cieszyńska Julia

4.Stajszczyk Dawid

5.Szymański Aleksander

6.Górecki Aleksander

7.Konefał Jarosław

8.Łyskawa Olga

 

KLASA IV

1.Środoń Jakub – 5,18

2.Keczmerska Klaudia – 5,09

3.Bieńkowska Klaudia – 5,00

4.Dymek Aleksandra – 5,00

5.Klusko Katarzyna – 4,82

 

KLASA VA

1.Barszcz Patrycja – 4,9

2.Komorowski Bartosz – 4,9

3.Nowak Paulina – 4,9

 

KLASA VB

1.Szewczyk Alicja – 5,3

2.Zieliński Piotr – 5,1

3.Gąszczak Aleksandra – 5,0

4.Szczęśniak Mateusz – 5,0

5.Gaweł Damian – 4,9

 

KLASA VIA

1.Marzec Maciej – 5,22

2.Konefał Dominika – 5,11

3.Konefał Oliwia – 5,0

4.Sobolewska Marta – 5,0

5.Fogler Wioletta - 5,0

6.Ciesielska Wioletta – 4,88

7.Pyrzyk Agnieszka – 4,77

8. Krzyżaniak Maciej – 4,77

9.Nawrot Aleksandra – 4,77

 

 

 

 

KLASA VIB

1.Pawłów Jakub – 5,22

2.Fabrycka Joanna – 5,00

3.Ciepła Natalia – 4,77

4.Banasza Monika – 4,83

 

Najlepszym sportowcem szkoły został Bartek Komorowski uczeń klasy Va, który otrzymał nagrodę Wójta Gminy Wilków p. Zygmunta Szulakowskiego. II miejsce w rankingu zajęła Ola Nawrot uczennica klasy VIa i otrzymała nagrodę Dyrektora szkoły mgr Krystyny Sochalskiej.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy słonecznych i atrakcyjnych wakacji. Do zobaczenia w następnym roku szkolnym.

 

mgr Bożena Fabrycka