Z miłości do dzieci

Z miłości do zwierząt

Jesteśmy dla Was

Fundacja Ewy Naworol

"My Nie Gryziemy" - bezpieczna komunikacja dziecka z psem

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy serdecznie na szkolenie dla dzieci i młodzieży w zakresie profilaktyki pogryzień przez psy, prawidłowej i bezpiecznej komunikacji z psem, prawidłowego żywienia psów i kotów, zachowania w przypadku ataku  oraz obowiązków opiekuna psa.

O Fundacji Ewy Naworol

Podczas ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "My Nie Gryziemy", organizowanej przez Fundację Ewy Naworol uczestnicy poznają Psi Język wyrażany poprzez mowę ciała. Omawiamy przejawy nieprawidłowego zachowania mogącego prowadzić do ugryzienia  czy ataku przez psa. Uczymy również bezpiecznej pozycji, którą należy przyjąć w przypadku ataku psa oraz odpowiednie traktowanie zwierząt.

Przybliżamy zwyczaje i zachowanie wilków - bliskich kuzynów psa, po których odziedziczył wiele cech. Wolontariusze uczą i rozmawiają z dziećmi o prawidłowej opiece i zachowaniu wobec czworonoga, z którym mieszkają.

Uczniowie, przedszkolaki jak również rodzice ze swoimi dziećmi dowiadują się jak ważne jest odpowiednie traktowanie, żywienie i wychowanie i wychowanie psa. Poznają konsekwencje nieprawidłowego zachowania wobec niego i nieodpowiedniego karmienia.

FUNDACJA EWY NAWOROL

TEL: +48 784 443 255

fundacja@ewanaworol.org

ul. Kasztanowa 9, 55-220 Jelcz -Laskowice

www.ewanaworol.org

Nr konta 79 1140 2017 0000 4102 1301 8035