TYGODNIOWE  PLANY  LEKCJI W PSP W IDZIKOWICACH 2016/2017

ważny od 01.09.2016r.

KLASA I PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. 800-845 WF   S EW  8

7:50 -8:25  WF  S

EW  8 EW  8
2. 855-940 EW  8 EW  8 8:40-9:25  EW  8 WF  S EW  8
3. 945-1030 EW  8 EW  8 9:30-10:15  EW  8 EW  EW  8
4. 1045-1130 REL  8 Z.INF  4 10:30-11:15 EW  8 EW  J.ANG
5. 1145-1230     11:30-12:15 J.ANG  8 REL  
6. 1235-1320     12:20-13:05    

 

 

KLASA II A PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. 800-845 EW  6 WF  S 7:50 -8:35  EW  6 EW  6 WF  S
2. 855-940 EW  6 EW  6 8:40-9:25  WF  S EW  6 EW  6
3. 945-1030 EW  6 EW  6 9:30-10:15 EW  6 EW  6 EW  6
4. 1045-1130 Z.INF  4 EW  6  10:30-11:15 J.ANG  6 EW  6 EW  6
5. 1145-1230   REL  6 11:30-12:15 REL  6   J.ANG  6
6. 1235-1320     12:20-13:05    

 

KLASA II B PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. 845-845 REL  5 EW  5  7:50 -8:35 WF  S EW 5 EW 5
2. 855-940 W-F EW  5  8:40-9:25 EW  5 EW 5 WF  S
3. 945-1030 EW  5 REL  5  9:30-10:15 EW  5 EW 5 EW 5
4. 1045-1130 EW  5 J.ANG  5  10:30-11:15 EW  5 J.ANG  5 EW 5
5. 1145-1230 Z.INF  4    11:30-12:15  EW  5   EW  5
6. 1235-1320     12:20-13:05    

 

KLASA III A PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1. 800-845 EW  1 EW  1  7:50 -8:35 WF  S EW 1 REL  1
2. 855-940 EW  1 EW  1  8:40-9:25 EW 1 EW 1 EW 1
3. 945-1030 EW  1 WF  S  9:30-10:15 EW  1 EW 1 EW 1
4. 1045-1130 WF  S REL  1  10:30-11:15 EW  1 WF  S EW  1
5. 1145-1230 J.ANG  1 J.ANG  1  11:30-12:15   Z.INF  4
6. 1235-1320     12:20-13:05    

 

KLASA III  B PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1.  800-845 EW 2 EW 2  7:50 -8:35 EW 2 WF  S EW 2
2.  855-940 EW 2 EW 2  8:40-9:25 EW 2 EW 2 EW 2
3.  945-1030 WF  S EW 2  9:30-10:15  WF  S EW 2 EW 2
4.  1045-1130 J.ANG  2 EW 2 10:30-11:15  REL 2 EW 2 EW 2
5.  1145-1230 REL  2 Z.INF  4 11:30-12:15 J.ANG  2  
6.  1235-1320     12:20-13:05    

 

KLASA IV PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
 1. 800-845 J.POL  7 MAT  7 7:50 -8:35  REL  7 K.W-KOM  9 J.ANG  10
 2. 855-940 MAT  9 Z.TECH  4  8:40-9:25  MAT  7  J.POL  7 PRZYR  9
 3. 945-1030 G.WYCH  7 MUZ  9  9:30-10:15 J.ANG  7 J.ANG  10 J.POL  7
 4. 1045-1130 HIST  10 J.POL 10:30-11:15 J.POL  7 REL  10 MAT  4
 5. 1145-1230 PRZYR  9 W-F S 11:30-12:15  PRZYR  9 PLAST  9 W-F S
 6. 1235-1320 Z.KOM  4    12:20-13:05 W-F S 7. K.MAT W-F S  

 

 

KLASA V PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
 1. 800-845 J.ANG  10 MAT  10  7:50 -8:35 Z.INF  4 REL  7 PRZYR  9
2. 855-940 J.POL  7 MUZ  9  8:40-9:25  MAT  10 MAT  10 J.ANG  10
3. 945-1030 REL  10 Z.TECH  4  9:30-10:15 PRZYR  9 J.POL  7 W-F  S
4. 1045-1130 PRZYR  9 HIST  9  10:30-11:15 W-F S J.POL  7 MAT  10
5. 1145-1230 G.WYCH  7 J.POL 7  11:30-12:15 J. POL  7 W-F  S J.POL  7
6. 1235-1320 W-F S K.INF  4 12:20-13:05  J.ANG 7.  WDŻ 10 PLAST  9 K.POL  10

 

KLASA VI PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
 1. 800-845 Z.KOM  4 MUZ  9  7:50 -8:35 MAT 10 MAT  10 J.POL  7
2. 855-940 J.ANG  10 MAT  10  8:40-9:25 PRZYR  9 J.ANG  9 J.POL  7
3. 945-1030 PRZYR 9 J.POL  7  9:30-10:15 J.POL  4 W-F  S J.ANG  10
4. 1045-1130 J.POL  7 W-F  S 10:30-11:15  Z.TECH  4 PLAST  9 PRZYR  9
5. 1145-1230 MAT 10 HIST  9 11:30-12:15  W-F  S HIST  7 MAT  10
6. 1235-1320 G.WYCH  9 REL  7 12:20-13:05 REL  7 J.POL  7 W-F S
7. 13:25 - 14:10     13:10-13:25