UCZNIOWIE  ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO

w IDZIKOWICACH ROK SZKLONY 2016/2017

KLASA I wych. mgr Krystyna Sieradzan

  1. Depiak Patryk

  2. Kuzior Michał

  3. Łepek Kamil

  4. Supernak Igor

  5. Szczę¶niak Bartłomiej

  6. Wantuch Maksymilian

 

 

KLASA II A wych. mgr  Małgorzata Lewandowska

  1. Bębenek Mateusz

  2. Biniek Julia

  3. Bochniak Michał

  4. Borycka Aleksandra

  5. Buczyński Damian

  6. Cieszyńska Lena

  7. Dzidowski Jakub

  8. Jeziorny Wiktor

  9. Kałuża Maciej

  10. K±cka Agata

  11. Konefał Klaudia

  12. Krzak Małgorzata

  13. Kuzior Seweryn

  14. Mastalerz Aleks

  15. Matyszczak Karol

  16. Mielnik Michał

  17. Ostrowski Mateusz

  18. Pater Kinga

  19. Picheta Zuzanna

  20. Piotrowicz Mateusz

  21. Podgórna Anna

  22. Podgórna Maja

  23. Simlat Miłosz

  24. Sutowicz Damian

  25. Wójcik Dawid

 KLASA II B wych. mgr Barbara Kotlińska

  1. Baraniak Tomasz
  2. Bednarz Klaudia
  3. Błaszczyk Hanna
  4. Depiak Paweł
  5. Falkowska Lena
  6. G±sior Jakub
  7. Grab Nikola
  8. Grabczyńska Natalia
  9. Kijak Igor
  10. Lenart Maciej
  11. Lubojański Łukasz
  12. Łepek Kamil
  13. Łuczek Kryspin
  14. Michniewicz Oliwia
  15. Migdał Nikodem
  16. Pianka Amelia
  17. Pomorski Fabian
  18. Staszczyszyn Maria
  19. Strzała Miłosz
  20. Supernak Igor
  21. Wantuch Maksymilian
  22. Wojnowski Igor

KLASA III A wych. mgr Maria Półrolniczak

  1. Bochniak Katarzyna

  2. Chałupka Filip

  3. Cieszyński Miłosz

  4. Długosz Zuzanna

  5. Goła¶ Paweł

  6. Grzesik Oliwia

  7. Helik Konrad

  8. Jeziorska Wiktoria

  9. Klapan Vievien

  10. Klepacz Gabriela

  11. Konefał Kacper

  12. Kopczyk Nikola

  13. Kordyas Maja

  14. Krakowski Jakub

  15. Łastowska Aleksandra

  16. Mielczarek Jędrzej

  17. Pozierak Patryk

  18. Przybylska Weronika

  19. Raduchowska Hanna

  20. Sulima Nikola

  21. Wantuch Maja

 KLASA III B wych. mgr Maria Pawlak

  1. Dorobisz Lena

  2. Dziób Karolina

  3. Gł±b Hanna

  4. Gruca Magdalena

  5. Guzenda Iga

  6. Kocańda Leon

  7. Kozikowska Nikola

  8. Makara Marlena

  9. Mętel Jakub

  10. Mikitów Michalina

  11. Noga Olaf

  12. Ostolski Mateusz

  13. Pastuszka Zuzanna

  14. Pietrzycki Adrian

  15. Pru¶ Amelia

  16. Przygodzka Natasza

  17. Szczot Oskar

  18. Szymański Gracjan

  19. ¦wierczyńska Maja

  20. Wajs Krzysztof

  21. Worożańska  Aleksandra

KLASA IV wych. mgr Bożena Fabrycka

  1. Ausfeld Antoni

  2. Bernacka Marta

  3. Bochniak Mateusz

  4. Dróżdż Dominika

  5. Idzi Emilia

  6. Knopp Kacper

  7. Krawiec Julia

  8. Lorenz Alan

  9. Łastowska Patrycja

  10. Pogórny Tomasz

  11. Sole Natalizia

  12. Solecki Jakub

  13. Strzała Mateusz

  14. Szota Kacper

  15. Turek Piotr

  16. Wojnowski Gracjan

  17.  Noculak Dawid

  18. Romaniuk Gracjan

KLASA V mgr Krzysztof Pawlak

  1. Bednarz Anastazja

  2. Błaszczyk Paweł

  3. Chełmiński Mateusz

  4. Debert Oliwia

  5. Dobin Katarzyna

  6. G±szczak Dominika

  7. Jankowski Eryk

  8. Knopp Julia

  9. Kołtunik Maciej

  10. Krakowska Natalia

  11. Łuczek Kornelia

  12. Mikitów Kacper

  13. Noga Kacper

  14. Nowak Maria

  15. Olaniszyn Kacper

  16. Ostrowski Krystian

  17. Picheta Filip

  18. Raduchwski Kewin

  19. Sole Veronika

  20. Staszczyszyn Natalia

  21. Tokarska Wiktoria

  22. Wysmyk Dominik

  23. Zimecki Jakub

  24. Żanczak Amelia

KLASA VI mgr Magdalena KuĽniarz

  1. Bochniak Emilia

  2. Ciesielski Dawid

  3. Falowska Patrycja

  4. Konefał Domnik

  5. Kownacki Bartosz

  6. Krakowska Wiktoria

  7. Kwiatkowski Przemysław

  8. Łappo Mikołaj

  9. Orlikowski Norbert

  10. Pluta Milena

  11. Solecka Julia

  12. Szopińska Patrycja

  13. Szymańska Maja

  14. Trocha Sylwester