KLASYFIKACJA KOŃCOWA - CROSS WILKÓW 01.06.2008r.

Kategoria dziewczęta rocznik 2001 i młodsi - przedszkolaki.

  1. Giza Iwona - Jakubowice

  2. Franczak Gabrysia - Bukowie

  3. Zielińska Małgorzata - Idzikowice

Kategoria chłopcy rocznik 2001

  1. Iżykowski Daniel - Pielgrzymowice

  2. Oszenda Jakub - Bukowie

  3. Borek Łukasz - Bukowie

Kategoria dziewczęta rocznik 2000 szkoły podstawowe klasa I

  1. Szwed Dominika - Dębnik

  2. Suchodolska Monika - Wojciechów

  3. Osyp Ola - Pielgrzymowice

Kategoria chłopcy rocznik 2000 - szkoły podstawowe klasa I

  1. Miku¶kiewicz Ja¶ - Wilków

  2. Górecki Olek - Krzyków

  3. Gabryl Bartosz - Wilków

Kategoria dziewczęta rocznik 1999 - szkoły podstawowe klasa II

  1. Kapu¶niak Beata - Bukowie

  2. Huk Weronika - Wojciechów

  3. Bednarz Kamila - Bukowie

Kategoria chłopcy rocznik 1999 - szkoły podstawowe klasa II

  1. Wypart Dominik - Bukowie

  2. Suchart Tomasz - Bukowie

  3. Raduchowski Arek - Pszeniczna

Kategoria dziewczęta rocznik 1998 - szkoły podstawowe klasa III

  1. Iżykowska Dominika - Pielgrzymowice

  2. Góra Wiktoria - Dębnik

  3. Borgulat Magda - Idzikowice

Kategoria chłopcy rocznik 1998 - szkoły podstawowe klasa III

  1. Komorowski Bartek - P±gów

  2. Jurkowski Dawid - Idzikowice

  3. Nawrot Mateusz - P±gów

Kategoria dziewczęta rocznik 1997 - szkoły podstawowe klasa IV

  1. Nawrot Ola - P±gów

  2. Dziółko Kinga - Idzikowice

  3. Mentel Sandra - Wilków

Kategoria chłopcy rocznik 1997 - szkoły podstawowe klasa IV

  1. Pukas Paweł - Wilków

  2. Solecki Grzegorz - Wilków

  3.  Mozgowiec Daniel - Bukowie

Kategoria dziewczęta rocznik 1996 - szkoły podstawowe klasa V

  1. Sokołowska Kinga - Idzikowice

  2. Kwiecień Ola - Wabienice

  3. Habrych Natalia - Wilków

Kategoria chłopcy  rocznik 1996 - szkoły podstawowe klasa V

  1. Franczak Kamil - Bukowie

  2. ¦lęzak Przemysław - Pszeniczna

  3. Wi¶niewski Szymon - Idzikowice

Kategoria dziewczęta rocznik 1995 - szkoły podstawowe klasa VI

  1. Brzostowska Ola - Wilków

  2. Gabryl Iza - Wilków

  3. Zielińska Angela - Idzikowice

Kategoria chłopcy rocznik 1995 - szkoły podstawowe klasa VI

  1. Konefał Krystian - Wilków

  2. Golimowski Patryk - Wojciechów

  3. Grzybek Dawid - Idzikowice

Kategoria dziewczęta rocznik 1992-94 - gimnazjum klasa I-III

  1. Mazur Marta - Bukowie

  2. Miecznik Ola/ Szewczyk Asia - Wojciechów/Krzyków

  3. Gulbińska Ola - Bukowie

Kategoria chłopcy rocznik - 1992-94- gimnazjum klasa I-III

  1. Maniak Janusz - Lubska

  2. Bednarz Patryk - Bukowie

  3. Miecznik Radek - Wojciechów

Kategoria KOBIET

  1. Mela Bronisława - P±gów

  2. Rejak Katarzyna - P±gów

  3. Sochalska Krystyna- Bierutów

Kategoria Mężczyzn

  1. Staszczyszyn Rafał / Kwiecień Jacek

  2. Solecki Tomasz - Wilków

  3. Walas Paweł

      Patrz  >> galeria zdjęć