PLAN  JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH

DLA DZIECI

ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO

W IDZIKOWICACH

w roku szkolnym 2016/2017

 

PRZYJAZDY DZIECI  DO SZKOŁY:

 

AUTOBUS NR 1

Przystanek

Przyjazd autobusu

Krzyków Osiedle

6:50

Krzyków przystanek PKS

6:50

Jakubowice przystanek PKS

6:55

Idzikowice Szkoła

7:00

Pszeniczna

7:25

Pągów

7:27

Idzikowice Szkoła

7:40

AUTOBUS NR 2

Wilków PKS - koło sklepu

7:20

Wilków Gimnazjum

7:22

Wilków przystanek PKS

7:23

Wilków Nż.

7:24

Idzikowice Szkoła

7:30

Pągów przystanek PKS

7:40

Idzikowice szkoła i przedszkole

7:50

 

ODJAZDY DZIECI  ZE SZKOŁY:

 

Trasa

Odjazd ze szkoły

Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek

Odjazd ze szkoły

środa

Idzikowice - Pągów I

12:30

12:30

Idzikowice - Pągów II

13:25

14:00

Idzikowice - Wilków

13:42

14:15

Idzikowice - Krzyków

14:15

14:40